Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Navigation
th: นำทาง

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
