Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Jobs
tr: İşler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: bottom
tr: alt

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Search form
tr: Arama formu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Search is currently disabled.
tr: Arama şu anda devre dışı.
