Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Jobs
uk: Завдання

en: Navigation
uk: Навіґація

en: bottom
uk: знизу

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: University
uk: Університет

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Search is currently disabled.
uk: Пошук наразі вимкнено.

en: Top Bar
uk: Верхня панель
