Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: bottom
vi: đáy

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Search is currently disabled.
vi: Chức năng tìm kiếm đang bị khóa.

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
