SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Color
af: Kleur

en: Show comments
af: Toon kommentaar
