SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
