SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং
