SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
