SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Insert
da: Indsæt

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Default autoplay setting
da: Standard autoplay-indstilling

en: Show comments
da: Vis kommentarer
