SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Show comments
eu: Bistaratu iruzkinak
