SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Color
fi: Väri

en: Show comments
fi: Näytä kommentit
