SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Insert
hu: Beszúrás

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Color
hu: Szín

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Default autoplay setting
hu: Alapértelmezés szerinti automatikus lejátszás beállítása

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás
