SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Insert
is: Setja inn

en: URL
is: vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur
