SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Insert
it: Inserisci

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Color
it: Colore

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Default width
it: Larghezza predefinita

en: Show comments
it: Mostra commenti

en: Autoplay
it: Partenza automatica
