SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir
