SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌
