SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ
