SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ
