SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Color
lt: Spalva

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus
