SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Color
ml: നിറം
