SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Color
my: အရောင်
