SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Insert
pl: Wstaw

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Color
pl: Kolor

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie
