SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Insert
ru: Вставить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Color
ru: Цвет

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Default autoplay setting
ru: Настройка автовоспроизведения

en: Show comments
ru: Показать комментарии

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение
