SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva
