SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Color
sq: Ngjyra
