SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Insert
sv: Infoga

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Show comments
sv: Visa kommentarer
