SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Show comments
ta: கருத்துகள் காட்டு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
