SoundCloud filter (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Insert
vi: Chèn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Color
vi: Màu sắc

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Autoplay
vi: Tự động phát
