SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Color
am: ቀለም
