SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Insert
ar: أدرج

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Color
ar: اللون

en: Show comments
ar: اظهار التعليقات

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
