SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Insert
be: Уставіць

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: Show comments
be: Паказваць камэнтары
