SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།
