SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Insert
ca: Insereix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Show comments
ca: Mostra els comentaris

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica
