SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Insert
cs: Vložit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
