SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
