SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα
