SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Insert
fr: Insérer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Color
fr: Couleur

en: Default height
fr: Hauteur par défaut

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Show comments
fr: Afficher les commentaires

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Show play count
fr: Afficher le compteur de lectures

en: Show artwork
fr: Afficher l'illustration
