SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Color
gl: Cor

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
