SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Insert
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Color
he: צבע

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
