SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Color
id: Warna

en: Show comments
id: Tampilkan komentar

en: Autoplay
id: Putar otomatis
