SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Insert
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө
