SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग
