SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Insert
nl: Invoegen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Color
nl: Kleur

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Default autoplay setting
nl: Standaard automatisch afspelen

en: Show comments
nl: Reacties tonen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Default color
nl: Standaardkleur
