SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Insert
nn: Set inn

en: Color
nn: Farge
