SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Show comments
oc: Afichar los comentaris
