SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Insert
ro: Inserare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Color
ro: Culoare

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Show comments
ro: Arată comentarii
