SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు
