SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี
