SoundCloud filter (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Insert
uk: Вставити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Color
uk: Колір

en: Default height
uk: Базова висота

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Default autoplay setting
uk: Опції авто старту

en: Show comments
uk: Показати коментарі

en: Autoplay
uk: Автозапуск
