SoundCloud filter (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
